Zdjęcie: Policja.pl

Marihuanę, mefedron i tabletki ekstazy znaleźli rzeszowscy kryminalni w domu 22-letniego mieszkańca gminy Boguchwała. Za posiadanie narkotyków grozi mu do trzech lat więzienia.

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie jeszcze w ubiegłym tygodniu dowiedzieli się, że 22-latek może posiadać narkotyki. Policjanci postanowili go „odwiedzić”. Młody mężczyzna twierdził, że w domu nie ma żadnych narkotyków. Kryminalni postanowili dom przeszukać. 

– Przy mężczyźnie i w jego pokoju kryminalni znaleźli kilkanaście woreczków strunowych z zawartością różnych substancji – suszu roślinnego, skrystalizowanego proszku oraz tabletek – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej KMP. 

Advertisement

Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to narkotyki – ponad 9 g marihuany, 36 g mefedronu i 31 tabletek ekstazy. Mieszkaniec gminy Boguchwała został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzuty posiadania niedozwolonych substancji psychotropowych i odurzających. 22-latkowi grozi do trzech lat więzienia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama