Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Cztery razy okradł sklep spożywczy w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim 25-letni obywatel Gruzji. Zatrzymali go policjanci. 

Sklep w Głogowie Młp. został okradziony w sierpniu i we wrześniu. We wrześniu złodziej ukradł artykuły spożywcze o wartości 540 zł. Na wniosek przedstawiciela pokrzywdzonej firmy, funkcjonariusze głogowskiego komisariatu rozpoczęli poszukiwania sprawcy.  

– Okazało się, że kradzieży w sklepie było więcej, a dokonał ich najprawdopodobniej ten sam mężczyzna. W sierpniu doszło do trzech takich przypadków, z których dwa to wykroczenia. W tych sprawach toczyły się odrębne postepowania – relacjonuje podinsp. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Policjanci namierzyli złodzieja. To pracujący w Polsce 25-letni obywatel Gruzji. W czwartek funkcjonariusze zatrzymali go w pracy. Gruzin przyznał się do kradzieży. Policjanci wszystkie cztery przypadki (łączna wartość strat sklepu wyniosła ponad 1600 zł) połączyli w jedną sprawę i przedstawili 25-latkowi zarzut przestępstwa popełnionego czynem ciągłym. 

Gruzinowi grozi do pięciu lat więzienia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama