Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Mielcu
Reklama

242 krzewy konopi, blisko 2500 g marihuany, ponad 17 kg suchego ziela konopi, sprzęt do uprawy marihuany zabezpieczyli mieleccy policjanci. Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi trzech mężczyzn.

Kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Mielcu od kilku tygodni tropili mężczyzn, którzy wprowadzali do obrotu narkotyki. Zatrzymali dwóch mieszkańców Krakowa w wieku 22 i 31 lat oraz 23-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego.

Mężczyźni uprawiali konopie na 7 specjalnie przygotowanych plantacjach w miejscowości Partynia (gm. Radomyśl Wlk.). – Każda była wyposażona w profesjonalny sprzęt, m.in. foto-pułapki, sitka i wagi – relacjonuje mł. asp. Urszula Chmura z mieleckiej policji.

Policjanci zabezpieczyli 242 krzewy konopi oraz blisko 2500 g suszu marihuany, który był zapakowany w plastikowych workach. Zatrzymanym mężczyznom przedstawiono zarzut uprawy konopi i wytwarzania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany.

Na wniosek mieleckiej prokuratury, sąd zdecydował, że wszyscy trzej mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: