Rzeszowski FlyPark zaprasza dzieci od 6. do 12. roku życia na zimowe półkolonie. W programie m.in. zajęcia z podstaw akrobatyki, ścianka wspinaczkowa, nauka samoobrony czy kręgle.

Większość z nas pracuje w trakcie tegorocznych ferii zimowych. Co można zaproponować w tym czasie dzieciom, aby aktywnie spędziły czas? Zima w mieście wcale nie musi być nudna – zapewnia FlyPark Rzeszów, największy w mieście park trampolin. W obiekcie organizowane są półkolonie, które stanowią okazję do zabawy, nauki i rozwoju. Ferie we FlyPark przygotowane są dla dzieci od 6. do 12. roku życia. Zapisy już wystartowały, a liczba miejsc jest ograniczona.

Kompleksowa opieka i nowe umiejętności

Na uczestników półkolonii we FlyPark czekają zajęcia w małych, wygodnych grupach, pełne wyżywienie i stała opieka animatorów z uprawnieniami. Co ciekawe, dzieci przejdą też krótki kurs samoobrony. Ponadto w programie zajęcia z podstaw akrobatyki, które wspierają rozwój motoryczny i koordynację, gry zespołowe uczące współpracy. Do tego wyjścia do kina, na ściankę wspinaczkową i kręgle.

Program ułożono tak, aby każdy dzień był nową przygodą i lekcją, wspierającą rozwój i kreatywność oraz budującą pewność siebie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dwa ekscytujące turnusy pełne atrakcji

Już 29 stycznia br. startuje pierwszy turnus (od poniedziałku do piątku), drugi 5 lutego br. Zajęcia trwają codziennie w godz. 7.30-16.00. Cena za tydzień to 670 zł. W cenie podopieczni otrzymują wyżywienie (II śniadanie + obiad), napoje bez limitu, ubezpieczenie oraz bilety wstępu do wspomnianych miejsc. Dzieciom przez cały czas towarzyszyć będą wykwalifikowani animatorzy FlyPark, zapewniając im bezpieczeństwo i niezapomniane doświadczenia.

Jak zapisać dziecko na ferie?

Opłat za ferie można dokonać on-line. Dostępne są ostatnie wolne miejsca. Zarezerwuj miejsce już dziś. 

Więcej: https://fly-park.eu/rzeszow/event

Reklama