Zdjęcie: materiały prasowe

Robert Janowski w najbliższy piątek (24 września) wystąpi w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Koncert jest darmowy. 

Koncert Roberta Janowskiego, którego publiczność zna w dużej mierze z prowadzenia programu „Jaka to melodia” w TVP1, będzie częścią trwających Senioraliów Rzeszowskich. Janowski wystąpi w piątek (24 września) o godzinie 19:00 w Instytucie Muzyki UR przy ul. Dąbrowskiego 83. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rzeszowskie Senioralia zainaugurowały 18 września w auli Zespołu Szkół Mechanicznych. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wręczył wtedy przewodniczącej Rzeszowskiej Rady Seniorów Barbarze Stafiej symboliczne klucze do miasta. Otwierającą dwutygodniowe przedsięwzięcie potańcówkę poprowadziła najstarsza didżejka w Polsce – DJ Wika.

W trakcie senioraliów na terenie miasta odbywają się wystawy, warsztaty, prelekcje i spotkania tematyczne. Czwartkowy koncert „Kultura z Przytupem” z powodu niesprzyjającej pogody przeniesiono do sali widowiskowej Rzeszowskiego Domu Kultury filia Przybyszówka przy ul. Dębickiej 170, gdzie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Oficjalnym półmetkiem tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich będzie bezpłatny koncert Roberta Janowskiego. Występ znanego artysty pierwotnie planowano na bulwarach, ale został przeniesiony do Instytutu Muzyki UR. Udział w koncercie jest bezpłatny. 

Biuro organizacyjne senioraliów znajduje się w RDK filia Dąbrowskiego przy ul. Dąbrowskiego 17. Biuro oraz jego infolinia z numerem telefonu 17 748 15 42 czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Informacje uzyskać można także pisząc na adres email: senioralia@rdk.rzeszow.pl. 

Szczegółowy program senioraliów znajdziecie na stronie senioralia.rdk.rzeszow.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama