Zdjęcie: KAS
Reklama

Jak nie zgubić się w Polskim Ładzie? Na Podkarpaciu eksperci pomogą w wybranych jednostkach Krajowej Administracji Skarbowej i ZUS.

Wspólnie dyżury KAS i ZUS w województwie podkarpackim rozpoczęły się 24 stycznia. Przeznaczone są dla wszystkich, którzy potrzebują informacji o zmianach w przepisach podatkowych w ramach Polskiego Ładu. Polski Ład zaczął obowiązywać od 1 stycznia br.   

– Formuła wspólnych dyżurów zapewnia wygodny dostęp do informacji na temat zmian dotyczących podatków oraz rozliczenia składki zdrowotnej – w jednym miejscu – twierdzi Agnieszka Siwy z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. 

Najbliższy dyżur ZUS odbędzie się 14 lutego od godz. 12:00 do 15:00 w oddziałach zakładu w Rzeszowie i Jaśle i jego inspektoratach w Leżajsku, Mielcu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu, Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie, Brzozowie, Dębicy, Krośnie i Sanoku.

Najbliższy dyżur w urzędach skarbowych zaplanowano w środę (9 lutego) od 12:00 do 15:00 w Leżajsku, Mielcu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu, Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie, Jaśle, Brzozowie, Dębicy, Krośnie, Sanoku i I US w Rzeszowie.

Kolejny dyżur w urzędach skarbowych będzie 16 lutego, w tych samych godzinach. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama