Zdjęcie: Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa

Z ponad miesięcznym poślizgiem zostanie otwarty Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej „Nowy Świat” w Rzeszowie.

POM w „Nowym Świecie” przy ulicy Krakowskiej został zamknięty 1 lipca. Miał być nieczynny do 15 lipca. Powodem były przenosiny do nowego i większego lokalu na poziomie +1 galerii. Ponowne otwarcie punktu się przeciągnęło.

Mieszkańcy Rzeszowa będą mogli w Punkcie Obsługi Mieszkańców załatwiać sprawy urzędowe od najbliższego poniedziałku, 21 sierpnia. Punkt będzie czynny od poniedziałku do soboty, od godz. 10:00 do 18:00.

Zdjęcie: Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa

W POM-ie można załatwić sprawy związane z wydaniem lub wymianą dowodu osobistego, zameldowaniem na pobyt stały lub czasowy, wymeldowaniem z pobytu stałego lub czasowego i nadaniem numeru PESEL. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Urzędnicy ułatwią także rejestrację i sprzedaż pojazdu, wydanie prawa jazdy, Rzeszowskiej Karty Miejskiej, w POM-ie kupicie bilety komunikacji miejskiej, można także uregulować wezwania do zapłaty.

Ponadto we wszystkich Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w galeriach handlowych (są także w Plazie, Galerii Rzeszów i Millenium Hall) przyjmowane są pisma urzędowe do wydziałów urzędu oraz formularze wniosków obowiązujących w urzędzie.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama