Zdjęcie: Pixabay

Do 31 maja trwają zapisy na wakacyjny XXXI Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” w Rzeszowie. 

„Pomost International” jest wieloletnim przedsięwzięciem miasta Buffalo (USA) i Rzeszowa. W tym roku kurs języka angielskiego odbędzie się po raz 31., w dniach 8-20 lipca w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie przy ul. Spytka Ligęzy 12.

To dwa tygodnie intensywnej i – jak zapewniają organizatorzy – przyjemnej nauki języka angielskiego w obecności native speakerów z USA. W rozrywkowy i konstruktywny sposób uczą angielskiego oraz przekazują wiedzę na temat wielu dziedzin życia mieszkańców USA.

Organizatorzy przewidzieli dwa kursy: całodzienny dla młodzieży (13+) i wieczorowy dla dorosłych. W tym pierwszym będzie 60 godzin nauki angielskiego, w drugim – 40. Za udział w kursie całodziennym trzeba zapłacić 1300 zł, w wieczorowym – 1100 zł. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wszystkie zajęcia odbywać się będą wyłącznie w języku angielskim na podstawie podręcznika opracowanego przez nauczycieli z Buffalo.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy trwają do 31 maja lub wyczerpania limitu miejsc. Aby wziąć udział w kursie, należy wypełnić formularz. Szczegółowe informacje można też znaleźć na stronie internetowej: www.rdk.rzeszow.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama