Reklama

Do 24 marca mogą zgłaszać się studenci, którzy chcą włączyć się w organizację w Rzeszowie drugiej edycji imprezy „Reggae Nad Wisłokiem”. Do zgłaszania się zachęca Rzeszowski Dom Kultury.

„Reggae Nad Wisłokiem” to impreza wybrana przez mieszkańców Rzeszowa spośród pięciu propozycji w projekcie pod nazwą „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”. Głosowanie odbyło się na platformie konsultacyjnej „Dobre Pomysły”, a jego celem było wyłonienie najbardziej atrakcyjnego i innowacyjnego wydarzenia kulturalnego dla uświetnienia jubileuszu instytucji.

Pierwsza edycja imprezy odbyła się 14 czerwca 2015 roku na rzeszowskich bulwarach. Gwiazdami wieczoru byli Mesajah z Polski oraz Ghetto Priest z Wielkiej Brytanii. Wielotysięczna publiczność i pozytywny odbiór nowego przedsięwzięcia zachęciły Rzeszowski Dom Kultury do przygotowania kolejnej edycji „Reggae Nad Wisłokiem”, która odbędzie się w czerwcu 2016 roku.

RDK chce ponownie usłyszeć głos mieszkańców i zaprasza rzeszowskich studentów do włączenia się w organizację drugiej edycji imprezy. Poszukiwane są osoby z pasją, pełne zapału oraz nieszablonowych pomysłów, które będą miały okazję dołączyć do jednej z trzech sekcji: organizacyjnej, promocyjnej i technicznej.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 24 marca br. Karta zgłoszenia wolontariusza jest dostępna do pobrania na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: