Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

Święta to tradycyjny czas gorączkowych poszukiwań najlepszych prezentów dla naszych bliskich. Coraz częściej mamy jednak problem z wyborem – co ucieszy, będzie przydatne, pomoże wyrazić nasze uczucia i troskę, a przy tym nie zrujnuje budżetu? A tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste: karnet do klubu CityFit Rzeszów!

Prezent uniwersalny – doskonały dla partnera, przyjaciółki, kumpla, mamy czy brata. Bo przecież zdrowie, dobra forma fizyczna, atrakcyjny wygląd oraz związany z tym fantastyczny humor to coś, co jest zawsze na czasie. Zwłaszcza teraz, na fali noworocznych postanowień, będzie to strzał w dziesiątkę.

W nowym e-sklepie sieci fitness CityFit dostępne są specjalne vouchery prezentowe, uprawniające do miesięcznego treningu w wybranym klubie, w tym również do CityFit Rzeszów (CH Plaza Rzeszów, ul. Tadeusza Rejtana 65).

Osoba obdarowana będzie miała dostęp do CityFit 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na miejscu będzie mogła trenować indywidualnie, pod opieką trenera personalnego (za dodatkową opłatą) lub na zajęciach grupowych.

Z myślą o osobach początkujących sieć wprowadziła specjalne spotkania wprowadzające IntroFit, podczas których klubowicze poznają ogólne zasady funkcjonowania klubu oraz uczą się jak prawidłowo korzystać z maszyn i urządzeń. Dodatkowo w każdym klubie raz w miesiącu organizowane są bezpłatne konsultacje z trenerem personalnym. Postępy treningowe można mierzyć na specjalnym urządzeniu FitQuest.

CityFit to polska sieć nowoczesnych klubów fitness. Przestronne i nowoczesne wnętrza wyposażone są w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Escape Fitness), profesjonalne nagłośnienie (Bose) oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Wszystko po to, by trening był przyjemnością.

Filozofią CityFit jest tworzenie klubów dostosowanych do miejskiego stylu życia. Dlatego sieć stawia na pełną dostępność: kluby czynne są 24h/dobę 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca.

Równie ważne są transparentne zasady korzystania z klubów: stała cena karnetu przez cały czas uczęszczania, brak konieczności podpisywania długoterminowych umów oraz możliwość zawieszenia członkostwa (np. na czas wakacji). Trenować można już od 16. roku życia.

Karnet prezentowy dostępny jest w sklepie online www.sklep.cityfit.pl. Oferta obejmuje miesiąc treningów w klubie – bez wpisowego. Karnet ma postać eleganckiego vouchera, który można zamówić z dostawą do domu lub odebrać w klubie. Cena wynosi 89,95 zł.

Więcej informacji: www.cityfit.pl i www.sklep.cityfit.pl.

Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama