obraczki-slubne
Proste obrączki ślubne to zdecydowanie najbardziej uniwersalny wybór.

Obrączki ślubne to wyjątkowy element biżuterii, który pozostanie z zakochanymi już na zawsze. Właśnie dlatego powinny być perfekcyjne pod każdym względem. Wybór ulubionego modelu to dopiero połowa sukcesu, ponieważ następnym krokiem jest zdecydowanie o grawerunku. Czy warto umieścić go na obrączkach? 

Trendy ślubne 2023 – jakie obrączki wybrać?

Zanim więcej o grawerunku, warto zapoznać się z modą ślubną, która obowiązuje w 2023 r. Ku uciesze miłośników prostoty, w teraźniejszym sezonie triumfy święci minimalizm. Pastelowe barwy w wystroju sali weselnej, motywy florystyczne i kameralne uroczystości okażą się strzałem w dziesiątkę.

Jeśli chodzi o obrączki ślubne, warto wybrać klasyczne modele, które od wielu lat są prawdziwym bestsellerem salonów jubilerskich. Gładka powierzchnia pozbawiona zdobień idealnie dopasowuje się zarówno damskiej, jak i męskiej dłoni. Tradycyjne, zwykłe obrączki ślubne będą wspaniałym uzupełnieniem dowolnej stylizacji. Warto wybrać odpowiedni profil i kruszec, aby biżuteria w pełni odpowiadała preferencjom, ponieważ to wybór na lata.

Klasyczne, białe, żółte, a może czarne złota? Która z propozycji najbardziej przypadła Wam do gustu? Zastanówcie się nad tym, jak powinny wyglądać Wasze symbole miłości i dokonajcie ich zakupu, słuchając głosu serca. Niech dzień ślubu będzie idealny pod każdym względem.

obraczki-slubne
Proste obrączki ślubne to zdecydowanie najbardziej uniwersalny wybór.

Jaki grawerunek warto umieścić na obrączce ślubnej?

Grawerunek to sposób personalizacji, dzięki któremu symbol miłości nabiera jeszcze większego znaczenia. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na nietypowe obrączki ślubne, klasyczne modele, czy postawicie na biżuterię przekazywaną w rodzinie z pokolenia na pokolenie, grawer doskonale się do niej dopasuje.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jakie teksty najczęściej znajdują się na obrączkach?

Wybór leży oczywiście w rękach przyszłych małżonków. Możecie zdecydować się na cytat z ulubionego filmu, tytuł romantycznej piosenki, Wasze inicjały, współrzędne miejsca, w którym się poznaliście lub wzruszającą sentencję. Pary, które podchodzą do życia z dystansem, bardzo często wyrażają to poprzez wygrawerowanie ulubionej anegdotki.

Ile kosztuje grawerunek?

To dobra informacja dla każdego, kto płaci za obrączki ślubne. Dokonując zakupu biżuterii na specjalną okazję w sklepie SAVICKI, grawerunek otrzymuje się za darmo. Można poprosić o wykonanie dodatkowej usługi podczas zamawiania symboli miłości lub dodać wybrany tekst do 120 dni po zakupie. Historię Waszej miłości w najpiękniejszy sposób opowiedzą obrączki ślubne marki SAVICKI.

O czym należy pamiętać w trakcie zakupu obrączek ślubnych?

Zakup obrączek ślubnych powinien być dobrze przemyślany, ponieważ ten element biżuterii pozostanie z Wami przez długie lata. Aby pierwotny blask symboli miłości nie przeminął, podczas wyboru należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Kluczowy będzie odpowiedni kruszec.

Złoto, tytan, platyna doskonale sprawdzą się w tej roli, ze względu na swoją wytrzymałość oraz szlachetność. Co więcej, warto zapytać konsultanta o ewentualną możliwość korekty rozmiaru. Z czasem sylwetka człowieka ulega zmianie, a wraz z nią obwód palca. Po upływie kilku lat może się okazać, że obrączka ślubna nie pasuje już do dłoni. Właśnie wtedy konieczna będzie korekta rozmiaru, którą możecie otrzymać bezpłatnie podczas zakupów symboli małżeństwa w SAVICKI.

Niezwykle ważna jest także pielęgnacja obrączek, która pozwala na utrzymanie nienagannej prezencji. Jubiler SAVICKI oferuje darmowe czyszczenie biżuterii, dzięki czemu Wasze obrączki będą zawsze olśniewające, zupełnie jak uczucie, kwitnące w Waszych sercach.

Reklama