Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Kierowcy i pasażerowie autobusów MPK muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami w ruchu na remontowanej ulicy Jana Pawła II w Rzeszowie. Od najbliższego poniedziałku ulica znów będzie całkowicie zamknięta. 

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, ulica Jana Pawła II będzie zamknięta w dniach 5-10 grudnia oraz od 12 do 16 grudnia od godz. 8:00 do ok. 15:00. W tych dniach zmianie ulegnie trasa linii MPK nr 7, 12 i 21.

Autobusy tych linii pojadą od centrum do Kwiatkowskiego/Strażacka trasą bez zmian, następnie Strażacką, Miłą, Kard. K. Wojtyły, Sikorskiego, Tyczyn, Budziwojska i dalej trasami bez zmian.

– Objazd obowiązuje w obu kierunkach. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza na trasie Kwiatkowskiego DS – Kwiatkowskiego hotel – poinformował ZTM.

To będzie już trzecie całkowite zamknięcie ulicy Jana Pawła, którą modernizuje firma Skanska. Roboty mają się zakończyć w połowie grudnia. Mieszkańcy skarżą się na fatalnie zorganizowany tymczasowy ruch. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Skanska tak dba o bezpieczeństwo. Gdyby tak remontowali wszystkie ulice w mieście ruch by zamarł całkowicie i nie byłoby wypadków drogowych. Kolejny przetarg może i wygra ale w jakiejś Chebzi dolnej

  2. Za dużo robót nabrali i równocześnie nie dają rady. Jeszcze do tego zima przyszła jak to mówią niespodziewanie w grudniu i się zesrało 🙂

Comments are closed.