rzeszow-salon

17-18 marca 2023 r. w salonach Pan Materac w Rzeszowie chętni będą mieli okazję skorzystać z darmowych porad fizjoterapeuty i atrakcyjnych promocji na materace marki Hilding i Pan Materac. Ich ceny zostały obniżone nawet o 40 proc.

Inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi na kwestie dbałości o zdrowie kręgosłupa i utrzymywanie właściwej postawy ciała. To szczególnie istotne w dobie siedzącego trybu pracy. W trakcie dwudniowej akcji klienci będą mogli skorzystać z porad specjalisty, który pomoże im wybrać odpowiedni materac do spania. 

Porady fizjoterapeuty w salonach Pan Materac w Rzeszowie

Najbliższy weekend to idealna okazja do skorzystania z darmowych porad profesjonalnych fizjoterapeutów dotyczących zdrowego podparcia kręgosłupa podczas snu. W piątek i sobotę uzyskasz cenne rady na temat doboru odpowiedniej powierzchni spania. Przyjdź do jednego z rzeszowskich salonów Pan Materac, wykorzystaj darmowe konsultacje z fizjoterapeutami i zadbaj o swój zdrowy sen.

Materace Hilding taniej nawet o 20 proc.

Możliwość skorzystania z darmowych porad u fizjoterapeutów to nie wszystko. Od najbliższego piątku (17.03.2023 r.) wiele wysokiej jakości materacy do spania dostępnych będzie w niższych cenach.

Ceny popularnych wśród klientów materacy marki Hilding obniżone zostały aż o 20 proc. od cen regularnych (promocja obowiązuje na wybrane materace – szczegóły u sprzedawców). Również materace z wyjątkowej kolekcji Pan Materac można zakupić z atrakcyjnym rabatem – wybrane modele materacy Pan Materac taniej nawet o 40 proc.

Pełna oferta materacy Hilding dostępna na: www.panmaterac.pl/hilding_6

Nie czekaj, przyjdź do salonów Pan Materac w Rzeszowie i wykorzystaj okazję do zakupu wysokiej jakości materaca w niezwykle korzystnej cenie. Zapraszamy!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Rzeszowie:

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-20

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

ul. Wyzwolenia 2, 35-501 Rzeszów

tel.: 530 062 435   

tel.: 17 307 01 61

e-mail: rzeszow1@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-21

Galeria NOVA ul. Rejtana 67, 35-959 Rzeszów

tel.: 887 272 183

tel.: 887 272 177

e-mail: rzeszow2@panmaterac.pl

pan-materac-fizjo

Reklama