Zdjęcie: Czytelniczka Rzeszów News

Mandatem w wysokości 1020 zł i 10 punktami została ukarana 46-letnia mieszkanka Rzeszowa, która w poniedziałek rano na alei Armii Krajowej w Rzeszowie doprowadziła do kolizji z udziałem pięciu aut.

Policja o zdarzeniu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Krzyżanowskiego została poinformowana przed godz. 9:00. Funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki ustalili, że 46-letnia mieszkanka Rzeszowa, która kierowała peugeotem, najechała na tył opla. 

– Oplem kierowała 23-letnia rzeszowianka. Jej samochód, siłą odrzutu uderzył w forda, którym kierował 58-letni mężczyzna, a ten najechał na toyotę, kierowaną przez 19-latka z powiatu rzeszowskiego – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik rzeszowskiej policji.

Toyota uderzyła jeszcze w drugiego forda, którym kierowała 43-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. – Pocieszające się to, że w zderzeniu pięciu aut nikt nie ucierpiał. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi – dodaje rzecznik Żuk. 

Advertisement

Kierująca peugeotem za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem wysokości 1020 zł. 46-letnia kobieta otrzymała także 10 punktów karnych. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, nie ma już utrudnień w ruchu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama