Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

27-letnia kobieta została ranna w wyniku potrącenia, do którego doszło w poniedziałek rano na ulicy Podwisłocze w Rzeszowie

Do wypadku doszło ok. godz. 6:30. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który kierował audi, jechał ulicą Podwisłocze w kierunku al. Powstańców Warszawy.

– Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 27-letnią kobietą, również mieszkankę powiatu sanockiego. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

W tej chwili nie ma już utrudnień w miejscu zdarzenia. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

  1. To nic . O RZ w wielu innych miastach maja takie same zdanie. Tylko niektórym głupim osłom cieżko jest wytłumaczyć ze kawałek blaszki nie prowadzi samochodu.

  2. Zaspany jechał do pracy, ciemno jeszcze bylo padał deszcz. Moze mu wlazła pod koła ludzie skad w was tyle jadu. Popatrzcie na siebie lepiej

  3. Nie trzeba ponownego egzaminu.
    Wystarczy zameldować się w Rzeszowie i przerejestrować pojazd aby dostać tablice z magicznym RZ.

  4. RSA i wszystko jasne. Zakazałbym wjazdu do większych miast tym i podobnym blachom bez ponownego zdania egzaminu na prawo jazdy.

  5. Wstydu nie masz kobieto reklamować się/ zeczepiać ludzi pod takimi tekstami. PR na poziomie dna. Nie wróżę przyszłości w zawodzie.

  6. Tak to już jest, iż każda marka samochodów w znaczący sposób odzwierciedla charakter kierowcy, a także jego poziom myślowy-)

Comments are closed.