Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

32-letni pracownik Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie trafił do szpitala na skutek porannego zderzenia śmieciarki z hyundaiem.

Do wypadku doszło we wtorek (24 stycznia), ok. godz. 6:20. Jak wstępnie ustalili policjanci, 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował hyundaiem, jechał al. Sikorskiego w kierunku centrum Rzeszowa.

– 36-latek najechał na tył śmieciarki MPGK, która stała na prawym pasie i wykonywała swoje prace. Śmieciarka miała włączone światła pulsujące – mówi podinsp. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Śmieciarką kierował 32-latek z Rzeszowa. Jak się okazało, w wyniku zderzenia pojazdów, ranny został pracownik MPGK, także 32-latek z Rzeszowa, który w tym czasie stał na tylnym podeście i trzymał się uchwytu. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia wciąż pracują policjanci. Są utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas w kierunku centrum miasta. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do ok. godz. 9:30. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama