Fot. Materiały prasowe
Reklama

Ukraiński muzyk Postman zagra w Rzeszowie specjalny koncert. Część dochodu przekaże na wsparcie ukraińskiej armii. Miejsce koncertu do samego końca będzie owiane tajemnicą. 

Postman to 30-letni Kostiantyn Pochtar. Pochodzi z Kijowa, od 2017 roku jeździ z koncertami po całej Europie. Od kilkunastu miesięcy mieszka we Wrocławiu.

Gdy wybuchła wojna na Ukrainie, we współpracy z agencją Borówka Music specjalizującej się w małych koncertach, przygotował trasę po Polsce. Część pieniędzy z tej trasy przelewa na konto fundacji Savelife. Do tej pory przekazał ponad 30 tys. zł. 

Postman jest multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Przed rokiem ukazała się jego druga studyjna płyta zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Koncert jest dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana.

Koncert-domówka, rozpocznie się w poniedziałek, 25 kwietnia, o godz. 19:15. Każdy, kto chce poznać adres, musi wysłać e-mail na adres: borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie napisać: „Postman – Rzeszów”, podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chce zrobić rezerwację. 

Do mieszkania można przyjść o 19:00. Można wziąć ze sobą kapcie i poduszkę, żeby wygodnie siedzieć na podłodze, a także przekąski i picie.

Koncerty z cyklu „House Gigs” są akustyczne. Nie ma biletów, po występie w obieg puszczany jest kapelusz, do którego każdy wrzuca ile chce, ale przynajmniej 20 zł. W razie jakichkolwiek problemów należy dzwonić do „Borówki”, telefon: 605 926 808.

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama