Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali w poniedziałek rzeszowscy policjanci. Wpadli w jednej z rzeszowskich galerii handlowych. Nie mieli maseczek. 

W poniedziałek około godz. 11:30, podczas kontroli przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa, w jednej z rzeszowskich galerii policjanci zauważyli dwóch mężczyzn bez maseczek ochronnych. Policjanci wylegitymowali ich.

– Jeden z mężczyzn podał nieprawidłowe dane osobowe i próbował uciec. Ostatecznie policjanci ustalili, że to 33-latek mieszkający w województwie mazowieckim i 39-letni mieszkaniec Lublina – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. 

Okazało się, że obaj mężczyźni są poszukiwani. Zatrzymanie 33-latka nakazał Sąd Rejonowy w Lublinie, by odbył karę zastępczą pozbawienia wolności lub wpłacił grzywnę. 39-latka poszukiwał Sąd Rejonowy w Rzeszowie w związku z karą pozbawienia wolności.

39-latek został doprowadzony do zakładu karnego. Przy młodszym policjanci znaleźli niewiele marihuany. 33-latek w obecności policjantów wpłacił grzywnę, został jednak zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia okoliczności posiadania narkotyków.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama