Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Po sześciu dniach poszukiwań, wciąż nie udało się odnaleźć się nastolatka, który wskoczył do Wisłoka, uciekając przed policjantami. 

Niedziela, 19 marca, była szóstym dniem poszukiwań młodego mężczyzny. Znów służby sprawdzały brzegi Wisłoka w rejonie rzeszowskich mostów Mazowieckiego i Lwowskiego. Niedzielne poszukiwania prowadzili tylko policjanci, już bez udziału strażaków. W akcji nie był też wykorzystywany dron. 

Poszukiwania rozpoczęły się o godz. 7:00 rano, trwały do wieczora. Jak nas poinformowała Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, niedzielną akcję przerwano przed godz. 19:00. Nastolatka wciąż udało się odnaleźć. Poszukiwania zostaną wznowione w poniedziałek, 20 marca, o 7:00 rano.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Poszukiwania młodego mężczyzny na rzece Wisłok trwają od zeszłego wtorku, 14 marca. Poszukiwanym jest prawdopodobnie 16-latek z Rzeszowa, który nie chciał się wylegitymować policjantom. Chłopak, uciekając przed radiowozem, wskoczył do rzeki na wysokości ulicy Spytka Ligęzy. Nastolatka porwał jednak silny nurt Wisłoka. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama