Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Około 100 zgłoszeń o uszkodzeniu domowego sprzętu otrzymała do wtorku do południa spółka PGE Dystrybucja Rzeszów. To skutek poniedziałkowej awarii prądu w mieszkaniach i domach na ulicy Kwiatkowskiego. 

O potężnej awarii poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. – Po południu PGE dokonywała jakichś modernizacji w okolicy restauracji „Dwóch Bratanków”, po czym nastąpiło przepięcie w skutek czemu ludziom na całym osiedlu spaliło bardzo dużo urządzeń – informuje nas jeden z mieszkańców. 

– Praktycznie w każdym mieszkaniu na ulicy Kwiatkowskiego zostały uszkodzone sprzęty AGD/RTV. Najczęściej uszkodzone zostały piecyki gazowe, które ogrzewają mieszkania oraz wodę. Głównie oberwało się mieszkańcom osiedla Kwiatkowskiego: adresy od 138 do 145 – dodaje Czytelnik Rzeszów News.

– Uszkodzeniu uległo wiele urządzeń i instalacji w dzielnicy Biała. W naszym bloku, w co drugim mieszkaniu uszkodzony został piec c.o. Nie wspomnę o kuchenkach indukcyjnych, telewizorach itp. Mimo zgłaszanych awarii, nikt z PGE z nami się nie kontaktował. Mróz w nocy ma wynieść -5/6 C, a my nie mamy ogrzewania już drugi dzień – zaalarmowali nas mieszkańcy Kwiatkowskiego 139.

 
 
 
 
 
Reklama