50-letnia kobieta, która prawidłowo przechodziła przez przejście dla pieszych została potrącona przez samochód. Mimo natychmiastowej pomocy jej życia nie udało się uratować.
Przechodziła prawidłowo
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś (15 listopada) tuż przed godziną 6, na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Humniska.
– Według wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem, 64-letni mężczyzna, jadąc w kierunku miejscowości Sanok potrącił 50-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych – informuje aspirant Tomasz Hałka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.
Próbowano ja ratować
Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, które udzieliły kobiecie pomocy medycznej.
– 50-latka została przetransportowana do szpitala, gdzie niestety po ponad godzinnej walce o życie, zmarła – dodaje policjant.
Zdjęcia: KPP Brzozów
Brzozowscy funkcjonariusze ustalili, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego wypadku.
(red)
Czytaj więcej:
Strzelanina w Rzeszowie. Zatrzymano niebezpiecznych przestępców
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.







![Jest śledztwo po tragicznym pożarze w Markowej. Prokuratura wskazuje wstępną przyczynę [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/markowa-pozar-osp-218x150.jpg)

![Tragedia na Podkarpaciu. Kobieta zginęła w pożarze domu jednorodzinnego [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-markowa-1-218x150.jpg)






![Wisłokostrada w Rzeszowie. Sukces czy „Korkostrada”? Przejedź się po nowej drodze [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/korek-wislokostarda1-218x150.jpg)
![Wisłokostrada w Rzeszowie otwarta. To największa inwestycja drogowa w historii miasta [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/wislokostrada-otwarta-218x150.jpg)



![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)




![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)







![Najlepsze licea i technika na Podkarpaciu nagrodzone. Na czele szkoły spoza Rzeszowa [RANKING]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/perspektywy2026_fotpolitechnikarzeszowska1-218x150.jpg)

![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)








