Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Zdarzenie niecodzienne, bo kobieta twierdziła, że nic jej się nie stało. Na następny dzień zgłosiła się do ambulatorium. Nie wiadomo, kto ją potrącił. 

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje świadków wypadku, do którego doszło w minioną środę, 19 stycznia, około godz. 17:30 w Malawie. Nieustalony kierujący, nieznanym brązowym pojazdem, potrącił przechodzącą przez jezdnię pieszą.

– Kierowca zatrzymał się. Jednak z uwagi na to, że kobieta oświadczyła, iż nic się jej nie stało i odmówiła wezwania pogotowia, kierowca odwiózł ją do domu. Następnego dnia kobieta sama zgłosiła się do ambulatorium pogotowia ratunkowego – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. 

Teraz policjanci poszukują mężczyzny w wieku ok. 40 lat, który uczestniczył w zdarzeniu. Jest on proszony o kontakt z rzeszowskimi policjantami.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które były świadkami albo mają wiedzę na temat wypadku, proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 6, tel. 47 821 3451, 47 821 34 50 albo z dyżurnym KMP w Rzeszowie, tel. 47 821 33 10 lub 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama