„Możesz więcej niż myślisz, że możesz” – pod takim hasłem we wtorek w Rzeszowie odbędzie się dla kobiet „Power Show” z udziałem Olgi Kozierowskiej i Gabi Drzewieckiej.

[Not a valid template]

 

Cykl 12 spotkań w 12 miastach „Power Show” stworzono dla kobiet, które poszukują pomysłu na siebie, pragną zmiany w życiu, ale nie potrafią podjąć działania lub nie wiedzą jak to zrobić. Kobiet, które chciałyby od życia więcej, poszukujących motywacji i inspiracji oraz rady popartej życiowym doświadczeniem.

„Power Show” to mowa motywacyjna w połączeniu z muzyką. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku kompleksowo wspiera przedsiębiorczość kobiet. Kozierowska od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek.

Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna Radia Zet Chilli.

Cztery części „Power Show”

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Co się będzie działo podczas „Power Show”? Inspirujący monodram Olgi Kozierowskiej z muzycznym akompaniamentem Gabi Drzewieckiej. – Zaczynamy o godzinie 18:00 a następnie przez 90 minut będziemy zaglądać w głąb siebie, poszukując motywacji i siły – zapowiadają organizatorzy.

„Power Show” podzielony jest na cztery części: odkrywanie siebie; okiełznanie powstrzymywaczy; by się bardziej chciało chcieć; w drodze do miejsca radości, sukcesu, spełnienia.

Po wszystkim o godz. 19:30 odbędzie się nietypowa sesja networkingowa, w trakcie której organizatorzy zapraszają na krótkie wprowadzenie do Nordic Walking oraz warsztaty Mudry z Olgą Kozierowską, czyli jak wykorzystać symboliczne gesty do tego, by generować dobrą energię.

„Power Show” w Rzeszowie odbędzie się po raz pierwszy. Gdzie? W kinie Multkino w galerii Millenium Hall przy al. Kopisto. Wstęp 35 zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama