Zdjęcie: Pixabay

Najpiękniejsze arie i duety z operetek Franciszka Lehara i Emmericha Kalmana, fragmenty ze znanych musicali, pieśni neapolitańskie, a także przedwojenne polskie piosenki będzie można usłyszeć w niedzielę (7 października) na rzeszowskim Rynku podczas koncertu pt. „Pożegnanie lata”. 

Tak piękne lato, jakie mieliśmy w tym roku zasługuje na odpowiednie pożegnanie. Z tej okazji w niedzielę o godz. 17:00 na rzeszowskim Rynku odbędzie koncert melodii operetkowych i musicalowych pt. „Pożegnanie lata” w wykonaniu artystów rzeszowskich: Aleksandry Szymańskiej – sopran i Jakuba Kołodzieja – tenor.

Towarzyszyć im będzie przy fortepianie Aneta Czach. Tańczyć będą: Marzena Dudek i Mateusz Ostrowski. Całość poprowadzi dyrektor Rzeszowskiego Teatru Muzycznego „Olimpia”, znany rzeszowski muzyk i animator kultury Andrzej Szypuła.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W programie – najpiękniejsze arie i duety z operetek Franciszka Lehara i Emmericha Kalmana, fragmenty ze znanych musicali, pieśni neapolitańskie, a także przedwojenne polskie piosenki. Usłyszymy znane i lubiane utwory, m.in. „W starym kinie”, „Jesienne róże”, „Besame mucho”, „Sunrise, Sunset” czy „Funikuli, funikula” i wiele innych, a wszystko w nastroju kończącego się lata i nadchodzącej złotej jesieni

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama