Zdjęcie: Materiały prasowe

Nowoczesna, przyjazna i pełna inspiracji przestrzeń dla wszystkich spragnionych kultury – tak ma teraz wyglądać rzeszowski salon Empiku w Outlet Graffica w Rzeszowie. Premierowa odsłona w najbliższy piątek. Nie zabraknie promocji. 

Empik w Outlet Graffica (dawna Graffica) przy ul. Lisa-Kuli funkcjonuje od 14 lat. Teraz zyska zupełnie nowy wystrój po generalnym remoncie. W tej chwili trwają jeszcze ostatnie prace. 

W nowym Empiku klienci znajdą obok książek, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych i puzzli oraz biletów na różne wydarzenia, także poszerzoną ofertę muzyczną i cały dział z płytami winylowymi.

W aranżacji nowego Empiku dominować będą jasne kolory – jest nowocześnie, ale też przytulnie. Empik zadbał o czytelną nawigację, intuicyjne rozmieszczenie działów oraz jasny język kolorów, dzięki czemu znalezienie poszczególnych stref oraz produktów ma być bardzo proste.

Nowy Empik będzie przyjazny osobom niepełnosprawnym – odległości między regałami i stołami umożliwią bezproblemowe poruszanie się po sklepie. Pojawią się również nowe jasne praktyczne meble i interaktywne urządze­nie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Strefa do obsługi zamówień ze sklepu internetowego empik.com pomieści teraz ok. 500 paczek, dzięki czemu nawet w okresach wzmożonych zakupów online, nowy salon ma gwarantować ich płynne, bieżące wydawanie.

W premierowej odsłonie Empik zostanie zaprezentowany w piątek 20 kwietnia. Z tej okazji klienci będą mogli skorzystać w dniach 20-21 kwietnia z 20-procentowego rabatu na pełną ofertę książkową, muzyczną i filmową.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama