Zdjęcie: Pixabay

Ogromne zainteresowanie bezpłatnym warsztatem komputerowym „Poznajemy aplikacje Google” dla osób 55+. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie przeprowadzi je także w lutym. Trwają zapisy. 

Na warsztatach m.in. przenoszenie zdjęć i danych między smartfonem, tabletem a komputerem, udostępnianie plików online, edycja tekstu i arkuszy kalkulacyjnych na dysku internetowym, podstawy programów Word, Excel. Szkolenie rozpocznie cykl warsztatów komputerowych w 2020 r. „Aktywni cyfrowo 55+”.

W styczniu szkolenia odbędą się w pracowni szkoleniowej WiMBP w Rzeszowie (ul. Dąbrowskiego 58a) dla dwóch grup. Pierwszej: 21 i 24 stycznia, drugiej: 28 i 31 stycznia. W grupach nie ma już miejsc, ale zainteresowanie było tak duże, że utworzono dodatkową grupę szkoleniową w terminach: 4 i 7 lutego (wtorek, piątek), godz. 10:00-14:00.

W sprawie naboru można się kontaktować, dzwoniąc na numery: 17 86 69 490 lub 17 86 69 442. Zgłoszenie na warsztaty (w formie karty zgłoszenia) z terminem należy przesłać na adres e-mail: biblioteka@wimbp.rzeszow.pl lub dostarczyć do pracowni szkoleniowej WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a. Kartę zgłoszenia możecie pobrać TUTAJ.

Liczba miejsc ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Bezpłatne szkolenia są dla osób w wieku 55+, początkujących w obsłudze aplikacji Google. Organizator zapewnia laptopy i tablety oraz drobny poczęstunek. Warsztaty poprowadzą pracownicy Działu Komputeryzacji WiMBP z dużym doświadczeniem szkoleniowym.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama