Reklama

Na całkowity koszt pożyczki gotówkowej wpływa wiele czynników – jednym z nich jest okres spłaty zobowiązania. W zależności od liczby zadeklarowanych miesięcy, jej kwota do zapłaty może wzrosnąć lub zmaleć, a ewentualne nadpłaty mogą skrócić czas regulowania należności. Sprawdź, jak długość spłaty wpływa na pożyczkę gotówkową w PKO Banku Polskim i dostosuj jej warunki do własnych potrzeb!

Długość spłaty pożyczki gotówkowej – na co zwrócić uwagę?

Czym jest pożyczka gotówkowa? To rodzaj wsparcia finansowego, który możesz przeznaczyć na dowolny cel. Z jego pomocą uregulujesz choćby płatność za naprawę samochodu, zrealizujesz wakacyjne plany, a także opłacisz nagły remont w mieszkaniu. W zależności od Twojej sytuacji zawodowej i finansowej, jej wysokość oraz wielkość rat możesz dostosować do własnych potrzeb. Masz także możliwość zdecydowania o długości okresu spłaty zobowiązania.

Czy liczba miesięcy potrzebnych na uregulowanie płatności związanych z pożyczką gotówkową wpływa na jej całkowity koszt? Jak najbardziej, dlatego tak ważne jest szczegółowe przeanalizowanie przez pożyczkobiorcę własnych możliwości finansowych. W PKO Banku Polskim w łatwy sposób prześledzisz wpływ okresu kredytowania na wysokość miesięcznych rat, a także wielkość opłat dodatkowych i naliczanych odsetek. Dzięki kalkulatorowi pożyczki gotówkowej sprawdzisz wszystkie istotne szczegóły oraz dostosujesz warunki udzielanego wsparcia finansowego do własnych potrzeb.

Potrzebujesz dodatkowych środków, niezbędnych do uregulowania nagłych wydatków? Sprawdź warunki pożyczki gotówkowej w PKO Banku Polskim: www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/szybka-pozyczka-gotowkowa/.

Wysokość rat pożyczki gotówkowej

Jak liczba miesięcy, niezbędnych do całkowitej spłaty pożyczki, wpływa na wysokość raty? To proste – im dłuższy okres kredytowania, tym mniej środków będziesz przeznaczać na regulowanie comiesięcznych należności, a jeżeli zdecydujesz się na zwrot środków w krótszym czasie, to zwiększą Twoje zobowiązania wobec banku. Warto pamiętać też o całkowitym koszcie pożyczki, który zależny jest od czasu spłaty udzielonego wsparcia finansowego – im dłużej spłacasz zobowiązanie, tym więcej środków będziesz musiał przeznaczyć na dodatkowe opłaty jako pożyczkobiorca.

Przy pomocy kalkulatora pożyczkowego w PKO Banku Polskim w szybki sposób zadecydujesz o tym, jaką chcesz pożyczyć kwotę, a także podejmiesz decyzję o okresie spłaty – minimalny czas na uregulowanie należności wynosi 60 dni, a maksymalny 24 miesiące. Niezależnie od tego, czy już posiadasz konto osobiste w PKO Banku Polskim, czy jesteś nowym klientem, wszystkie formalności załatwisz online, logując się na serwisie internetowym iPKO lub poprzez aplikację mobilną IKO, a środki otrzymasz nawet w jeden dzień.

Przedłużenie spłaty pożyczki gotówkowej i aktywacja dodatkowego ubezpieczenia

Wziąłeś pożyczkę gotówkową i chcesz wydłużyć czas jej spłaty? Większość banków umożliwia pożyczkobiorcom zwiększenie liczby miesięcy na uregulowanie udzielonego wparcia finansowego. Warto pamiętać, że wiąże się to z dodatkowymi opłatami, a także wpływają na całkowity koszt zobowiązania. Pamiętaj, że przy składaniu wniosku nie bez znaczenia pozostanie Twoja historia comiesięcznych spłat, a także uzasadnienie przedłużenia czasu w rozliczaniu należności.

Obawiasz się, że w trakcie regulowania rat napotkasz nieprzewidziane trudności? Nagłe pogorszenie stanu zdrowia, problemy zawodowe czy niespodziewane wydatki mogą nadszarpnąć domowy budżet, tym samym oddziałując na terminowość spłaty pożyczki gotówkowej. Bez obaw – w PKO Banku Polskim możesz zdecydować się na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że zaistniała sytuacja życiowa nie wpłynie na Twoją historię kredytową i nie zaburzysz swojej wiarygodności jako pożyczkobiorca.

Reklama