Prawie 2 kg narkotyków w wynajmowanym mieszkaniu. 33-latek aresztowany

Policjanci zatrzymali 33-latka z Rzeszowa, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. 

 

Zdjęcia: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

33-letni Kamil Ż. był pod lupą kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ci się dowiedzieli, że mężczyzna może przechowywać narkotyki w jednym z wynajmowanych mieszkań na osiedlu Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie. 

Kryminalni przeszukali je w ubiegłym tygodniu, we wtorek. 33-latek sam wydał policjantom susz roślinny, biały proszek i brązową zbryloną substancję. Ponadto policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu Kamila Ż. wagę do ważenia narkotyków oraz ponad 40 tys. złotych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

33-latek trafił do policyjnego aresztu. Badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to narkotyki. – Niemal 2 kg, w tym ponad 1,2 kg mefedronu, 400 g marihuany i prawie 300 g amfetaminy – wyjaśnia Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Dowody przeciwko Kamilowi Ż. zebrali funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego KMP. W Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów 33-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co mu grozi nawet 10 lat więzienia. 

W piątek Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował Kamila Ż. na trzy miesiące.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama