„Zakochani w Rzeszowie” to składanka płytowa wydana z okazji 660-lecia miasta Rzeszowa. Znalazły się na niej utwory o Rzeszowie zaśpiewane przez wokalistów z Rzeszowskiej Grupy Artystycznej. Wśród nich jest m.in. finalista ostatniej edycji programu „The Voice of Poland”.

Wydawcą płyty jest Miasto Rzeszów i powstała ona z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Rzeszowa oraz Jerzego Dyni. Za organizację przedsięwzięcia odpowiedzialny był Rzeszowski Dom Kultury wraz z Ewą Jaworską-Pawełek.  Nagrania, które znalazły się na płycie zostały zrealizowane w Studiu Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów.

Składanka zawiera 12 utworów o Rzeszowie utrzymanych w różnorodnej stylistyce muzycznej. Za aranżacje utworów odpowiada Krzysztof Mroziak, zaś za realizację dźwięku Jerzy Dziobak. Na płycie zaśpiewali: Arkadiusz Kłusowski, finalista ostatniej edycji programu The Voice of Poland, Kuba Jonkisz, Sabina Kurek-Delikat, Mirosław Szpyrka, Małgorzata Chruściel, Katarzyna Sztaba-Adamczyk, Sylwia Łyko, Kamil Bijoś, Mariola Niziołek, Katarzyna Dudzik, Małgorzata Boć oraz Agnieszka Podubny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Płytę otrzymać można bezpłatnie w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama