Reklama

W sobotę w rzeszowskim Heliosie przy Powstańców Warszawy odbędzie się uroczysta premiera „Szybkich i wściekłych 7”. Przed kinem pojawią się sportowe auta i bolid Formuły 1.

[Not a valid template]

 

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin.

Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta.

Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna – Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena.

W dniu premiery zaplanowano moc atrakcji dla wszystkich widzów.

Od godz. 16:30 przed kinem znajdą się sportowe samochody, do których będzie można wsiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W holu kina w tym czasie na wystawie statycznej będzie można obejrzeć prawdziwego gokarta. Na wystawie w holu kina stanie również bolid Formuły 1 zbudowany przez studentów Politechniki Rzeszowskiej. Więcej informacji o bolidzie znajdziesz TUTAJ.

Bolid w tym dniu będzie bez poszycia. Będziesz też coś dla miłośników gier motoryzacyjnych.

Od godz. 17:30 na sali kinowej spotkanie ze studentami, którzy opowiedzą o bolidzie F1 oraz kierowcami sportowych aut. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Wieczór zakończy projekcja filmu „Szybcy i Wściekli 7”.

Moc atrakcji gwarantowana. Bilety już w sprzedaży. Liczba miejsc ograniczona.

KONKURS

W naszym konkursie wygrała Sylwia Pomirowska. Gratulujemy!

https://www.youtube.com/watch?v=9X2P7lNk9YM

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: