Reklama

Od dziś w kinach możemy obejrzeć kryminalna komedie w gwiazdorskiej obsadzie. Wystepują Johnny Depp (Mortdecai), Ewan McGregor (Martland) i Gwyneth Paltrow jako Johanna.

Mortdecai (Johnny Depp) wśród płci pięknej znany jest ze swego uroku oraz najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich. Pewnego dnia wpada na trop zaginionego obrazu Goi zawierającego wskazówki, pozwalające przejąć konto bankowe pełne zrabowanego złota.

Mortdecai z właściwym sobie wdziękiem i nonszalancją rusza tropem obrazu, flirtując przy tym z niemal każdą napotkaną pięknością. Apetyt na skarb ma jednak także rosyjski oligarcha, amerykański miliarder i pewien tajemniczy terrorysta.

Największym rywalem Mortdecaia okaże się jednak jego dawny kolega, a obecnie agent wywiadu Alistair Martland (Ewan McGregor), który ma chrapkę nie tylko na obraz Goi, ale także na piękną żonę Charliego, Johannę (Gwyneth Paltrow).

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy (29 stycznia, godz. 19.00) . Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: na czyjej książce oparty został “Bezwstydny Mortdecai”?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Mortdecai

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godz. 12 do czwartku (29 stycznia).

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: