To historia, która chce  zwrócić uwagę na ważne problemy współczesnego świata związane z działalnością korporacji w Afryce. A Sean Penn i Javier Bardem to dodatkowe  argumenty, które sprawią, że będziecie chcieli zobaczyć ten film.

John Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę.

Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczy się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film  „Gunman: Odkupienie” w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (8 kwietnia, godz. 18.00). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się była żona Seana Penna, która zagrała w „House of Cards”?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Gunman

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (7 kwietnia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem następnego dnia.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama