Reklama

Po sukcesie dwóch pierwszych części „Igrzysk Śmierci”,  sukcesie, którego sami twórcy się nie spodziewali nadeszła część trzecia. „Kosogłos. Część 1” to przygotowania do powstania, jego symbolem ma być  Katniss.

 

Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (11 grudnia, godz. 20.45). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest autorem książki na podstawie której powstał scenariusz do tego filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Kosogłos

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (10 grudnia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 9 w czwartek.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: