Po sukcesie dwóch pierwszych części „Igrzysk Śmierci”,  sukcesie, którego sami twórcy się nie spodziewali nadeszła część trzecia. „Kosogłos. Część 1” to przygotowania do powstania, jego symbolem ma być  Katniss.

 

Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (11 grudnia, godz. 20.45). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest autorem książki na podstawie której powstał scenariusz do tego filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Kosogłos

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (10 grudnia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 9 w czwartek.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama