Od piątku (23 maja) w kinach można zobaczyć polski film w reżyserii Roberta Wichrowskiego. „Karuzela” to próba sportretowania pokolenia współczesnych 30-latków w Polsce.

[Not a valid template]

Tytułowa, metaforyczna Karuzela, w której kręcą się bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego, ma niewiele wspólnego z beztroską atrakcją rodem z lunaparku.

Czwórkę głównych bohaterów poznajemy na progu wejścia w dorosłe życie. Zawsze, gdy dwaj przyjaciele zakochują się w tej samej kobiecie, męska przyjaźń przechodzi najtrudniejszy test.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Rafał i Piotr wyszli z tej próby zwycięsko, ale pod cienką powłoką pozorów drzemią sekrety, które mogą w jednej chwili przekreślić wszystko. Kiedy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się jak kruche i złudne jest szczęście, zbudowane na fundamentach kłamstwa.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

httpv://www.youtube.com/watch?v=p9j5JOpj9Fw

Konkurs:

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Karuzela” w kinie Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (czwartek, 29 maja, godz. 19.30). Pytanie: Kto jest autorem scenariusza do tego filmu? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Konkurs trwa do godziny 13 w czwartek 29 maja. Warunkiem konkursu jest także polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku, na którym poinformujemy o wynikach konkursu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama