Od piątku (30 maja) można oglądać kolejną po „Tedzie”komedię Setha MacFarlane’a. Film pełen skeczy, humoru ostrego i pełnego seksualnych aluzji. Jednych będzie szokował, innych bawił do łez.

[Not a valid template]

 

„Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie” to opowieści o Albercie, tchórzliwym hodowcy owiec. Gdy Albert wykręcił się od uczestnictwa w tradycyjnej strzelaninie, jego kapryśna dziewczyna rzuciła go dla innego. Tajemnicza nieznajoma, która właśnie przybyła do miasta, pomogła Albertowi odzyskać wiarę w siebie, a co więcej para zaczęła mieć się ku sobie. Niestety, w mieście zjawił się również mąż kobiety, notoryczny przestępca, dysząc żądzą zemsty. I oto Albert musi przetestować świeżo odzyskaną odwagę.

Konkurs

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (5 czerwca, godz. 19). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się aktorka grająca rolę Anny?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl.

W tytule maila należy podać: Konkurs filmowy.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 13 w czwartek 5 czerwca. Warunkiem konkursu jest także polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku, na którym poinformujemy o wynikach konkursu po jego zakończeniu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Pgyh8X1u11I

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama