Od piątku (21 marca) w rzeszowskim Heliosie można obejrzeć film  „Need for Speed”.  Porywające wyścigi samochodowe, rywalizacja, adrenalina i piękne kobiety.

[Not a valid template]

 

„Need for Speed” to film oparty na serii gier o wyścigach samochodowych o tym samym tytule.

Głównym bohaterem filmu jest Tobey Marshall (Aaron Paul), mechanik samochodowy, którego prawdziwą pasją są wyścigi uliczne. Próbując uratować rodzinny biznes od bankructwa, Tobey przystaje na propozycję bogatego i aroganckiego Dino Brewstera (Dominic Cooper).

Gdy protagoniście wydaje się, że zdołał uratować warsztat przed finansową zapaścią, Dino wrabia go w przestępstwo. Dwa lata później Tobey wychodzi z więzienia, pałając żądzą zemsty. Doskonale zdaje sobie sprawę, że istnieje tylko jeden sposób na doprowadzenie Dino do upadku – pokonanie go w legendarnym i niezwykle ryzykownym wyścigu samochodowym De Leon.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jednak, żeby  zdążyć na czas i móc w nim wystartować, Tobey wyrusza w ryzykowną podróż przez całą Amerykę, ściągając na siebie policyjne syreny oraz nasłanych przez Dino łowców nagród. Towarzyszy mu rezolutna brokerka samochodowa Julia Maddon (Imogen Poots).

httpv://www.youtube.com/watch?v=MGG-aXywO2g

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama