„Oculus”, który od paru dni można obejrzeć w kinie, to jeden z najciekawszych i najstraszniejszych amerykańskich horrorów ostatnich lat.

Kaylie i Tim próbują odbudować swoją nadszarpniętą relację po gwałtownej i traumatycznej śmierci swoich rodziców, która nastąpiła dziesięć lat wcześniej. Kaylie podejrzewa, że przyczyną tragedii było lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca.

Namawia brata, żeby to sprawdzić. Prawdę o pochodzeniu lustra zabrały ze sobą do grobu jego kolejne ofiary. Jego pozornie nieszkodliwe odbicie kryje w sobie śmiertelnie niebezpieczną nadprzyrodzoną moc, przejmującą kontrolę nad umysłem patrzącego i wywołując u niego paranoję, halucynacje i wreszcie opętanie.

Gdy rodzeństwo zbliża się do prawdy, historia zaczyna się powtarzać. Siostra i brat nabierają wobec siebie podejrzeń, niepewni, co jest prawdą, a co fałszem… dopóki nie zdają sobie sprawy, że wpadli w sidła lustra.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film  „Oculus” w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (1 kwietnia, godz. 19.30). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się reżyser „Oculusa”?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Oculus

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (1 kwietnia) do godziny 12:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 14:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama