Reklama

„Pani z przedszkola” to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina.

To za sprawą przedszkolanki rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.

W pełnej humoru i zapadających w pamięć dialogów „Pani z przedszkola”, stanowiącej żywy dowód na talent i wszechstronność warsztatową Krzyształowicza, występują m.in. dwukrotna zdobywczyni Polskiej Nagrody Filmowej – Agata Kulesza, laureaci tej nagrody – Adam Woronowicz i Marian Dziędziel, nagrodzona Złotymi Lwami – Karolina Gruszka, a także Łukasz Simlat i legenda polskiego kina – Krystyna Janda, która pokazuje tu zupełnie nowe, komediowe wcielenie.

KONKURS

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W naszym konkursie, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na film „Pani z przedszkola”  w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (29 grudnia, godz. 21.15), należało odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się aktorka grająca tytułową rolę?

Prawidłowa odpowiedź to Karolina Gruszka. Zaproszenie na film wygrała Agnieszka Gnoińska. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama