Reklama

Siódma odsłona „Szybkich i wściekłych” to eksplozja prędkości i akcji. Dwie godziny adrenaliny i to jeszcze z Jasonem Stathamem w roli czarnego charakteru. Po raz ostatni na ekranie Paul Walker, który zginął w czasie zdjęć do filmu.

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin.

Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta.

Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna – Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (15 kwietnia, godz. 17.30).  Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: W jakiej roli wystąpił w tym filmie Jason Statham?

Należy także polubić i udostępnić  nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Szybcy

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (15 kwietnia) do godziny 12:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godziny 14:00.

https://www.youtube.com/watch?v=9X2P7lNk9YM

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: