„Zaginiona dziewczyna” Davida Finchera to film, którego nie powstydziłby się Hitchcock. W roli głównej Ben Affleck.
Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, nominowanego do Oscara twórcy: ”The Social Network”, ”Ciekawego przypadku Benjamina Buttona”, ”Podziemnego kręgu”, ”Gry” i ”Dziewczyny z tatuażem”, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn.

Młoda kobieta znika bez śladu w dniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez swą siostrę postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Ben Affleck (”Armageddon”), Rosamund Pike (”Śmierć nadejdzie jutro”), Neil Patrick Harris (”Smerfy”), Missi Pyle (”Charlie i fabryka czekolady”) i Kim Dickens (”Kod Merkury”).

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (16 października, godz. 18.30). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest autorem książki, na podstawie której powstał scenariusz filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Zaginiona

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (15 października) do godziny 20:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 22.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama