Zdjęcie: Materiały prasowe

Mówią, że wiek nie gra roli, jednak dla wielu 30 urodziny to magiczna granica, po przekroczeniu której czas na życiową stabilizację. Czy, aby na pewno? Jeżeli planujecie prezent dla osoby w tym wieku, mamy dla Was kilka wskazówek, aby niespodzianka, którą zakupicie była naprawdę wyjątkowa. Nie ma nic lepszego niż sprezentowanie bliskiej osobie niezapomnianych przeżyć, które zagwarantują jej pewność siebie i głód nowych wyzwań w kolejnej dekadzie życia. Może to być coś, o czym dana osoba marzyła od zawsze lub wręcz przeciwnie, coś czego nigdy sama by nie zrobiła.

Paintball laserowy

Wasz brat jest mistrzem w bieganiu i lubi wyzwania? A może wręcz przeciwnie – nie daje się oderwać  od komputera i klawiatury? Paintball laserowy popularnie nazywany Laser Tag, to zabawa nie tylko dla fanów How I Met Met Your Mother. Coraz bardziej popularna w Polsce gra zyskuje, w porównaniu do swojego tradycyjnego odpowiednika, brakiem siniaków i brudnych ubrań… ale nie tylko! Paintball laserowy jest prostszy w organizacji – nie potrzeba do niego specjalnych ubrań czy pleneru – wystarczy zebrać znajomych, wybrać odpowiednie miejsce i można zaczynać zabawę!

Warsztaty DJ-a

Jeden z najlepszych prezentów jakie możemy podarować jest wiedza. Ale nie byle jaka! Celem jest zaskoczyć najbliższą osobę, a zarazem spełnić jej marzenie. Warsztaty DJ to propozycja dla osób, które wzdychały do konsoli, podczas każdej wizyty w klubie, ale bały się nawet pomyśleć, że kiedykolwiek mogą spróbować miksować muzykę. Indywidualny kurs to podarunek zarówno dla fanów elektroniki jak i intensywnych dźwięków.

Skok adrenaliny, czyli Dream Jump

Na każdej wyprawie w góry, patrząc w dół robiło Ci się niedobrze, a on wychylał się i podziwiał widoki? A może uwielbia akrobacje i wygłupy? Zafunduj swojemu super chłopakowi 222 metry swobodnego spadania. Każdy kto lubi wyzwania i adrenalinę będzie zachwycony, a darczyńca zostanie w jego pamięci na zawsze. Gwarantowane niezapomniane wrażenia i emocje na długi czas po skoku. Podczas lotu można wykonywać niezliczoną ilość akrobacji i salt. Skakać można w kilka osób, dlatego jeżeli chcemy dodać skaczącemu otuchy, możemy uczestniczyć w tej przygodzie razem z nim.

Chwila relaksu

Tajski, balijski, shiatsu – nie ważne jaki, ważne żeby był skuteczny. W kółko słyszysz, że nie ma na nic czasu i gonią ją terminy? Pokaż, że zależy Ci na jej relaksie i wybierz dla ukochanej – dziewczyny, siostry czy mamy – rytuał, który przeniesie ją w inny, azjatycki świat. Masaż nie tylko zlikwiduje napięcie mięśni, ale także poprawi ruchomość stawów i poprawi krążenie. Będzie także idealny dla wszystkich osób walczących z bezsennością czy depresją.

Być jak Bond

Strzelnica to miejsce, w którym mamy okazję być bardzo rzadko. Dla każdego fana filmów akcji czy seriali kryminalnych indywidualna lekcja z instruktorem będzie nie lada gratką. Posługiwanie się bronią np. Glockiem czy Shotgunem, to umiejętność, która pozwoli czuć się nam pewnie i z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Wystarczy wygodne ubranie i płaskie buty. Atrakcja dostępna jest cały rok.

Lot balonem

Wspaniałe widoki, zachód słońca i lampka szampana – brzmi jak urodziny idealne. Jeżeli szukasz pomysłu zarówno na prezent jak i magiczne spędzenie czasu z drugą osobą lot balonem w przestworzach będzie idealnym pomysłem. Podziwiajcie okolice, fotografujcie i zobaczcie jak próbowano przemieszczać się w innej epoce. Po locie otrzymacie imienne, pamiątkowe certyfikaty.

Sesja foto

Sesja to pamiątka na całe życie. Tym bardziej, jeżeli osobą obdarowaną zajmą się wcześniej profesjonaliści – stylista czy makijażysta. Dla wszystkich – nie tylko dla Pań marzących o karierze modelki – będzie to zabawa połączona z niesamowitym przeżyciem. Po sesji zdjęcia zostaną profesjonalnie wyretuszowane.

Jazda Offroad

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu zapalonego fana motoryzacji. Na 30-te urodziny zaproponuj mu inną formę jazdy! Najpierw szkolenie teoretyczne, później godzinna jazda z doświadczonym instruktorem po profesjonalnym torze offroadowym na piaszczystym terenie pełnym przeszkód, wzgórz i nierówności.

Idealny prezent na 30 urodziny znajdziesz w SuperPrezenty.pl.

Najważniejsze to zaskoczyć

To tylko przykładowe propozycje, ale pamiętajmy, że czy będzie to prezent tematycznie nowy dla obdarowanego czy coś związanego z jego pasją, najważniejsze, żeby zaskoczyć naszego bliskiego jego formą. Na pewno będzie zdziwiony, że nie dostał kolejnego krawata czy koszuli, a przeżycie, które zapamięta na cale życie!

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama