Za rok wybory samorządowe, a to oznacza, że nie tylko wybory do Rady Miasta czy Sejmiku Wojewódzkiego, ale również na Prezydenta Miasta Rzeszowa. Rzeszów jako miasto wojewódzkie nigdy w swojej historii nie miał Prezydenty… Pani Prezydent.

Czy było za mało odwagi wśród męskich szowinistów, żeby wskazać dobrą kandydatkę? Myślę, że w Rzeszowie jest bardzo dużo, wykształconych, pracowitych i zdeterminowanych kobiet.
Chcę na tym stanowisku mądrą kobietę, która zadba nie tylko o drogi i chodniki, ale również o przygotowywanie uchwał pro kobiecych i pro rodzinnych oraz postawi na kulturę w naszym mieście. Niech pokaże, że kobieta potrafi…. Nie tylko dbać o dom, rodzinę i przyjaciół, ale również zadbać o rozwój tego miasta.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Chcę z Prezydentą rozmawiać na temat żłobków, przedszkoli, opieki zdrowotnej, pracy dla kobiet, opieki nad osobami starszymi i jakości edukacji w naszym mieście… Chcę ją przekonać do tego, że warto finansować z budżetu miasta znieczulenie okołoporodowe, szczepionki HPV i szczepionki dla dzieci. Kobiety w Polsce mają wiedzę i kompetencje…
Dajmy im szanse!

PS. Gratuluję Prezydentowi Ferencowi świetnego wyniku w rankingu zaufania społecznego do Prezydentów Miast!

Reklama