Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Kupisz bilety z Jasionki do Oslo lub Wenecji między 15 a 30 czerwca? Za parking w podrzeszowskim porcie lotniczym zapłacisz tylko złotówkę.

To druga taka promocja na lotnisku w Jasionce. Pierwsza była w kwietniu. Wtedy z promocji korzystali ci, którzy mieli wykupiony pakiet usług turystycznych: bilet z hotelem i ubezpieczeniem. – Promocja została przyjęta bardzo dobrze – twierdzi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 

Teraz lotnisko ją powtarza, ale zmienia kierunki. Złotówkę za parking zapłacą pasażerowie, którzy mają wykupione bilety między 15 a 30 czerwca na loty z Jasionki do Oslo liniami węgierskiego przewoźnika Wizzair lub Wenecji, które obsługuje narodowy przewoźnik – Polskie Linie Lotnicze LOT.

Po przylocie trzeba zgłosić się do punktu pasażera z biletem parkingowym i dokumentem zakupu potwierdzającym termin i kierunek. Co ważne, pobyt na parkingu musi upłynąć przed końcem 2022 roku. Przy podróży do 8 dni pasażerowie podrzeszowskiego lotniska zapłacą 1 zł (zamiast 69 zł), przy dłuższej (do 15 dni) – 1, a nie 129 zł

– Dłuższe pobyty nie są objęte promocją – zastrzegają przedstawiciele Jasionki. Parking w Jasionce jest płatny od 2019 r. Darmowe jest tylko 10 minut w strefie „Kiss & Fly”. Za godzinę parkowania trzeba zapłacić 7 zł, za dwie – 14 zł, za trzy – 21 zł, za cztery – 27 zł. Doba jest liczona od 5 godziny i kosztuje 39 zł. Za każdy kolejny dzień – 15 zł. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama