Ponad 100 osób może pracować dla firmy ubezpieczeniowej Prudential, która w czwartek w Rzeszowie otworzyła swój oddział.

[Not a valid template]

 

To pierwszy na Podkarpaciu oddział Prudential. W Rzeszowie znajduje się on w budynku Karowa Office przy al. Rejtana 20 przy galerii handlowej Millenium Hall.

Prudential na polskim rynku jest od wiosny 2013 r. Oddział firmy w Rzeszowie jest 16. w Polsce. W rzeszowskiej placówce ma pracować ponad 100 osób jako przedstawicieli handlowych. Otwarcie oddziału w Rzeszowie zbiega się z kampanią rekrutacyjną prowadzoną przez ubezpieczyciela w telewizji.

– Pokazujemy, że praca przedstawiciela ubezpieczeniowego może być pomysłem na nowy i „własny” zawód, a chociaż trudna i wymagająca, bo nie zawsze słyszymy słowo „tak” od klienta, dostarcza wiele satysfakcji – mówiła podczas otwarcia rzeszowskiego oddziału firmy Katarzyna Partyga, dyrektor departamentu zasobów ludzkich w Prudential w Polsce.

Nikogo nie wykluczają

Kto może pracować w rzeszowskiej placówce? Oferta jest skierowana głównie do młodych osób (studentów), ale także takich, które rozważają zmianę pracy lub jej po prostu szukają. Prudential chętnie nawiąże współpracę także z nauczycielami. Trzeba pamiętać, że to nie jest praca na etat.

Advertisement

– Nikogo nie wykluczamy. Interesuje nas każdy, kto świadomie podejmuje wybór drogi zawodowej pośrednika ubezpieczeniowego, albo przynajmniej chce spróbować swoich sił w naszej branży. To zawód niełatwy i pełen wyzwań, ale również satysfakcjonujący. Nasze doświadczenia z innych oddziałów pokazują, że oferta współpracy z Prudential dobrze trafia do nauczycieli i do wszystkich osób, które cenią sobie elastyczny sposób współpracy – pracę wg własnego „grafika” – mówi Robert Zagata, dyrektor sprzedaży agencyjnej w Polsce.

Osoby, które zdecydują się na współpracę z Prudential, przejdą bezpłatne szkolenia.

Zainwestują w Polsce 150 mln zł

Firma w najbliższych miesiącach planuje otworzyć w Polsce kolejne oddziały, nie wykluczone, że również na Podkarpaciu. Prudential chce mieć około 20-25 oddziałów w całym kraju i współpracować docelowo z ponad 3 tys. przedstawicieli. Do końca tego tylko roku Prudential chce powiększyć swoją sieć sprzedaży o ponad 1000 osób.

Ubezpieczyl, którego główna siedziba jest w Londnie, zapowiada, że na rozbudowę swoich oddziałów w Polsce i pozyskanie do nich współpracowników, zamierza zainwestować ok. 150 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone także na rozwój infrastruktury IT oraz budowę rozpoznawalności marki.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama