Zdjęcie: Joanna Mnich / Facebook.com / Symptone
Reklama

Rzeszowski zespół Symptone ze swoim utworem „Pryzmat” znalazł się w pierwszej trójce najlepszych utworów rockowych na liście Turbo Top Antyradia obok takich gwiazd rocka jak KoRn, Scorpions, Foo Fighters czy Kazik.

Symptone można usłyszeć na antenie Antyradia – największego rockowego radia w Polsce, od wtorku do piątku po godz. 20:00. „Pryzmat” nadawany jest również m.in. w Polskim Radio Czwórka, Radio WNET czy Radio Szczecin. 

Symptone to czteroosobowy skład z Rzeszowa, działający od 2019 roku. Zespół serwuje słuchaczom muzykę z pogranicza grunge, punk rocka i nu-metalu. 

Zespół zjednał sobie publikę i jury na Antyfeście Antyradia 2021, gdzie dotarł do finału,  zdobywając wyróżnienie z nagrodą specjalną. W tym samym roku Symptne wystąpił na Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie, był jednym z finalistów przeglądu.

Rzeszowska grupa dzieliła już scenę m.in. z Pidżamą Porno, Luxtorpedą, Illusion i Dziwną Wiosną. Aktualnie zespół pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem pt. „MindBox”, którego premiera planowana jest na pierwszą połowę przyszłego roku.

Dotychczas na kanale YouTube oraz na serwisach streamingowych pojawiły się trzy utwory promujące nadchodzący album. „Pryzmat” to pierwszy z wypuszczonych przez Symptone singli. Głosowanie na liście Turbo Top Antyradia trwa TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama