Zdjęcia: Dawid / Czytelnik Rzeszów News

Kierowcy skarżą się na brak oznakowania o zamknięciu ulicy Partyzantów w Rzeszowie. Utrudnienia będą do soboty, 3 czerwca. 

 – Korek na ul. Partyzantów. Zamknięty most św. Józefa. Zero oznakowania – informowali nas już we wtorek kierowcy. Ul. Partyzantów jest drogą dojazdową do osiedla 1000-lecia od Staromieścia. Mieszkańcy dojeżdżają nią do szkół, przedszkoli i żłobka. To najszybsza droga do sklepów i tej części miasta od czasu zamknięcia ul. Siemieńskiego i budowy mostu. 

– Zero logicznego rozplanowania prac wymiany instalacji ciepłowniczych. Brak znaków drogowych o zamknięciu mostu. Ludzie dowiadują się o tym przed samym mostem. Nikt nie kieruje ruchem – przekazywali nam kierowcy.

Żeby teraz dojechać do żłobka, czy do pobliskiego sklepu Biedronka, trzeba jechać ulicą Kochanowskiego, to jedyny dojazd na os. 1000-lecia. W środę ratusz poinformował, że zamknięcie ulicy Partyzantów ma związek z przebudową magistrali sieci ciepłowniczej. Inwestycję prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Przebudowywana przez MPEC magistrala ciepłownicza obsługuje ścisłe centrum Rzeszowa oraz osiedle 1000-lecia. W związku z przebudową konieczne było zamknięcie dla ruchu ul. Partyzantów, na wysokości budynku Powiatowego Urzędu Pracy. Utrudnienia potrwają do soboty, 3 lipca – poinformował Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama