Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama

Hollywood Hair, zajmujący się przedłużaniem włosów nowatorską metodą „Blend 1:1”, we wrześniu br. otworzy w Rzeszowie swój salon. 

Będzie to trzynasty punkt firmy w Polsce, a w sumie piętnasty działający pod jej szyldem, licząc z salonem w Londynie, który zostanie otwarty w lipcu br. Będzie to pierwsza polska marka specjalizującą się w przedłużaniu włosów i obecna w Wielkiej Brytanii.

Twórcą marki Hollywood Hair jest Klaudia Duszyńska. W maju otworzyła nowy salon w Bydgoszczy, we wrześniu Hollywood Hair pojawi się w Rzeszowie – przy ulicy Hetmańskiej 4. Nie bez przyczyny – przedłużanie włosów stało się w Polsce coraz popularniejsze. 

Moda na przedłużanie włosów rozwija się od kilku lat i naszym zdaniem z takiej usługi będzie chciało korzystać coraz więcej kobiet, a my chcemy wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom – mówi Klaudia Duszyńska, założycielka Hollywood Hair.

Hollywood Hair obecnie ma salony w Warszawie, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy i hiszpańskiej Marbelii. We wrześniu do tej listy dołączy Rzeszów. 

Hollywood Hair oferuje także konsultacje trychologiczne, własne kosmetyki, suplementy i akcesoria do włosów i ich stylizacji. Firma wprowadziła nową metodę przedłużania włosów „Blend 1:1”, z której skorzystały już m.in. Lil Masti czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Metoda „Blend 1:1” polega na dokładnym i ręcznym mieszaniu od czterech do sześciu odcieni włosów w jednym pasemku. Dodatkowo sama aplikacja pasemek dopasowana jest kolorystycznie przy użyciu różnego rodzaju natężeń kolorystycznych i świetlnych pasem.

Fot. Materiały prasowe

Hollywood Hair 8 lat temu, jako pierwsza marka w Polsce, wprowadziło tworzenie indywidualnego odcienia włosów przedłużanych bez użycia farb i rozjaśniaczy. W ten sposób uzyskano najlepszy efekt kolorystyczny, wtapiający się we włosy naturalne klientki.

– Po latach doświadczeń i prób opracowaliśmy własną metodę „Blend 1:1”, która pozwala na uzyskanie trójwymiarowości koloru, optycznej objętości i niepowtarzalnego odcienia włosów – wyjaśnia Klaudia Duszyńska. 

Dane Future Market Insights pokazują, że rynek przedłużania włosów wyceniano na 2 721,8 mln dolarów w 2023 r. W 2022 r. wycena wyniosła 2 573,9 mln dolarów. Przewiduje się, że do 2033 r. wycena przekroczy 5 mln dolarów.

Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Klaudia Duszyńska, założycielka Hollywood Hair

redakcja@rzeszow-news.pl

Materiał partnera

Reklama