W niedzielę (21 grudnia, godz. 10.30) odbędzie się zimowa na odsłona Filmowych Poranków ze Scooby-Doo. Tym razem najmłodsi widzowie mogą wziąć udział w wyrabianiu lizaków.

Jak zwykle, oprócz projekcji filmu, kino Helios organizuje konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji. Dodatkowo młodzi widzowie otrzymają  gadżety ze Scooby-Doo.

Główną atrakcją Filmowego Poranka ze Scooby Doo będzie pokaz ręcznego wyrabiania lizaków, które przeprowadzi Centrum Zabawa Fantazja. Każde dziecko będzie mogło przygotować własnoręcznie robiony lizak i zabrać go do domu.

Scenariusz wydarzenia:

09:45 – 10:30 – zabawy i animacje w holu kina z animatorami z Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów Klanza (malowanie buziek, tatuaże, kolorowanki i wiele innych). W tym dniu dodatkowo pokaz ręcznego wyrabiania lizaków.

10:30 – 10:50 – konkursy z nagrodami na Sali kinowej. Nagrody ufunduje sklep Pan Zabawka.

10:50 – 12:00 – projekcja filmu

Specyfika seansu filmowego:

  • dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
  • pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

21 grudnia odbędzie się pokaz Brygada Detektywów cz.7:

    • Poczwar
    • Pieśń Syreny
    • Groźba Montikory

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spotkanie ze Scooby Doo . Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: Kim jest Scooby Doo?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Lizak

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do piątku (19 grudnia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 10 w sobotę.

Ceny biletów:

Na seanse z cyklu Filmowe Poranki ze Scooby-Doo bilet wstępu kosztuje 15 zł dla każdego uczestnika.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama