Przyglądamy się ofercie mieszkań w Dzielnicy Parkowej, zdecydowanie jednej z ciekawszych realizacji na rzeszowskim rynku nieruchomości w roku 2019. 

Zarówno deweloperów, jak i samych inwestycji mieszkaniowych z roku na rok przybywa. Dzięki temu oferta, jak i wybór dostępnych metraży na rynku pierwotnym jest coraz większa.

Niedawno uruchomiono sprzedaż kolejnego etapu tej inwestycji, której budowę rozpoczęto kilka dni temu. Warto zaznaczyć, że mieszkania w budynkach z poprzednich etapów tego projektu zostały w całości wyprzedane.

Wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółami oferty deweloper zaprasza do biura sprzedaży oraz na Dni Otwarte, które odbędą się już wkrótce, bo 3-5 stycznia 2020 roku.

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jednej z najciekawszych ofert rzeszowskiego rynku nieruchomości, powstającej w pięknych okolicznościach natury, przy Parku im. Szafera na Słocinie, Dzielnicy Parkowej. 

W tym przypadku deweloper zadbał o to, aby oferta metraży mieszkań była mocno zróżnicowana. W jej ramach dostępne są najbardziej pożądane metraże i inne ciekawe oferty, które można obejrzeć na infografikach poniżej.

Wiele wskazuje na to, że Dzielnica Parkowa, która powstaje przy ulicy Paderewskiego, to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie.

Osiedle oferuje swoim mieszkańcom spore zaplecze usługowe, które na tę chwilę tworzą m.in. piekarnia, restauracja, sklep spożywczy, gabinety lekarskie oraz żłobek, a niebawem zostaną uruchomione kolejne działalności usługowe.

Obecnie w sprzedaży dostępne są mieszkania w budynkach 4A i 4B, które będą gotowe do odbioru na początku 2020 roku, a także w budynkach 5 i 6, których budowa właśnie się rozpoczęła. 

Deweloper wskazuje, że rozważając mieszkania dostępne w Dzielnicy Parkowej, można mieć pewność, iż wybór dotyczy ergonomicznych, bardzo funkcjonalnych i mocno zróżnicowanych układów pomieszczeń.

W ofercie można znaleźć zarówno kompaktowe mieszkania dwupokojowe jak i przestronne mieszkania trzy lub czteropokojowe oraz przestronne apartamenty z dużymi tarasami czy mieszkania dwupoziomowe.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W sumie w ofercie znajduje się kilkadziesiąt typów mieszkań, z którymi można się zapoznać bliżej podczas Dni Otwartych, które odbędą się już na początku stycznia przyszłego roku.

Żeby umówić się na spotkanie z przedstawicielem dewelopera zadzwoń pod ten numer: 782 005 005.

 

PRZEGLĄD NAJCIEKAWSZYCH MIESZKAŃ DZIELNICY PARKOWEJ

 

Kompaktowe mieszkanie o powierzchni 40,41 m2 z dwoma pokojami

 

Mieszkanie na ostatnim piętrze z widokowym tarasem od zachodu:
3 pokoje, 55,17 m2

 

Dwupoziomowy apartament z trzema pokojami, łazienką na każdym poziomie
i dużym tarasem – 69,68  m2

 

Dwupoziomowe komfortowe czteropokojowe mieszkanie
z ogromnym tarasem:  85,90 m2

 

Mieszkanie dwupoziomowe na ostatnim piętrze o powierzchni 91,31 m2
z ogromnym tarasem i pięknymi widokami

Jeśli poszukujesz mieszkania oraz Inwestycji, które spełnią Twoje wymagania, nie zwlekaj i sprawdź Dzielnicę Parkową. Umów się na Dni Otwarte, które odbędą się w pierwszy weekend 2020 roku.

Po szczegóły zapraszamy do biura sprzedaży lub kontaktu telefonicznego.
782 005 005

dzielnicaparkowa.pl 

Reklama