Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Do piątku – 26 sierpnia potrwają prace prowadzone na przejeździe kolejowym na ul. Langiewicza – poinformował Urząd Miasta w Rzeszowie. 

Przejazd na ul. Langiewicza zamknięto 27 lipca w związku z trwającą przebudową torów w rejonie stacji Rzeszów Staroniwa i budową nowego przystanku kolejowego Rzeszów Osiedle Dąbrowskiego oraz dodatkowego odcinka toru dla pociągów linii 106 Rzeszów – Jasło.

Roboty miały zakończyć się w najbliższy poniedziałek (22 sierpnia), ale się wydłużą. Jak poinformował Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa, wykonawca wystąpił do Urzędu Miasta Rzeszowa o wydłużenie terminu zamknięcia przejazdu.

Przejazd ulicą Langiewicza przez tory będzie nieczynny do piątku (26 sierpnia). Kierowcy będą musieli korzystać z przejazdów, które wyznaczone zostały ulicami: Chmaja, Hanasiewicza oraz Boya-Żeleńskiego.

Gdy zakończą się prace na ul. Langiewicza wykonawca rozpocznie roboty na kolejnym przejeździe – na ul. Hanasiewicza. Ten przejazd ma być nieczynny od 29 sierpnia do 23 września. Objazdy będą poprowadziły ulicami: Chmaja, Langiewicza oraz Boya-Żeleńskiego.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama